giga

HA-HA-HA

choroba=štastie
29.01.2007 18:16:37 | celý článok | osobné | smiech | komentáre: 5

JA???

su tu mraky kuriev...ale ty si ta najväčšia!!!
27.01.2007 17:16:10 | celý článok | umenie | moja blbosť!!! | komentáre: 3

"moje dni"

život je jedne velky vtip ,no len malo kto mu chape.
20.01.2007 17:45:58 | celý článok | osobné | smiech | komentáre: 2

"ospravedlnenie"

:o)
02.01.2007 17:25:55 | celý článok | -- | Zaujímavé | komentáre: 3

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014