giga

Plyšačik

12.02.2007 18:33:25 | celý článok | osobné | myšlienky | komentáre: 0

Zlosť

Su tu mraky kuriev ale ty sa ta najväčšia!
07.02.2007 22:29:55 | celý článok | osobné | moja blbosť!!! | komentáre: 2

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014